Václav Radimský

2596. Labská tůň

popis: Olej na kartonu, 50x34 cm, signováno vlevo dole V. Radimský, rám, zaskleno.

1867, Kolín nad Labem - 1946, Pašince u Kolína

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
Rám poškozen.

dražba ukončena: 28.05.2015 19:59:00

vyvolávací cena: 30 000 Kč

vydraženo za: 160 000 Kč