Václav Radimský

355. Labská tůň se stavením na břehu

popis: Olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno pod sklem, signováno vlevo dole.
Pozn.: malba z první poloviny 20. let, rám silně poškozený, karton mírně zvlněný. Přiložen Znalecký posudek od dr. Evy Bukolské, CSc., z roku 1983. Konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem.

dražba ukončena: 25.04.2013 21:21:00

vyvolávací cena: 130 000 Kč

vydraženo za: 270 000 Kč