Václav Radimský - Most v Opatovicích

Litografie, 38 x 52 cm, rámováno pod sklem, signováno vpravo dole. Vlevo dole autorovo věnování. V horní části, mimo tiskovou plochu stíny.

723. Most v Opatovicích
Dražba ukončena:27.11.2013 21:18:33
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč