Václav Rytíř - V symbióze s přírodou

Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vpravo dole Rytíř. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889-1943
Malíř a grafik. Studoval v Praze a v Paříži. Žil v Čechách a USA. Specializoval se na tvorbu ex-libris, vydal řadu publikací na toto téma. Byl rovněž krajinářem, náměty čerpal na Moravském Slovácku, Českobrodsku, Táborsku a ve staré Praze. Vystavoval doma i v zahraničí (Evropa, USA).

62107. V symbióze s přírodou
Dražba ukončena:25.07.2021 21:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč