Václav Rytíř - Vesnička na Slovácku

Olej na plátně, 24x34 cm. Monogramováno vpravo dole VR. Rámováno.

o autorovi: 1889-1943
Malíř a grafik. Studoval v Praze a v Paříži. Žil v Čechách a USA. Specializoval se na tvorbu ex-libris, vydal řadu publikací na toto téma. Byl rovněž krajinářem, náměty čerpal na Moravském Slovácku, Českobrodsku, Táborsku a ve staré Praze. Vystavoval doma i v zahraničí (Evropa, USA).

56087. Vesnička na Slovácku
Dražba ukončena:24.02.2021 20:51:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč