Akryl na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Šesták V. 2022. Rámováno.
Nejdelší strana: 55 cm
o autorovi: 1953
Malíř autodidakt. Používá různé techniky, temperu, malbu na sololit, také olejomalbu na plátně. Vytvořil si vlastní techniku – suchá křída na mokrém šepsu. Obrazy si sám originálně rámuje. Jeho tématy jsou příroda, lesní zákoutí, ale také závodní auta, ilustrace pro děti, pohádkové bytosti.