Václav Skála - Soubor 2 olejomaleb: Tichá Orlice

Oleje na plátnech, 50x66 cm. Signovány Václ. Skála 1932. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1908 - 2001
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Nechleby a v Paříži na Académie des Beaux Arts. Ve své tvrobě se věnoval krajinomalbě, figurálním námětům a portrétům.

29490. Soubor 2 olejomaleb: Tichá Orlice
Dražba ukončena:27.03.2019 18:56:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 27.03.2019 18:37:32 826
800 Kč 13.03.2019 19:55:29 681