Václav Špála - napodobitel - Kytice ve váze

Olej na plátně, 80x60 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Václav Špála - napodobitel
53699. Kytice ve váze
Dražba ukončena:17.12.2020 20:36:18
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč