Václav Stein - Cestou z pole

Olej na plátně, 50x68 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

63884. Cestou z pole
Dražba ukončena:15.08.2021 21:13:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč