Václav Stein - Husy na vodě

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Stein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

51831. Husy na vodě
Dražba ukončena:29.10.2020 19:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč