Václav Stein - Léto v podhůří

Olej na sololitu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Stein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

45065. Léto v podhůří
Dražba ukončena:27.05.2020 19:07:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč