Václav Stein

45065. Léto v podhůří

popis: Olej na sololitu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Stein. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21.000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 0 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:07:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč

900 Kč 20.05.2020 15:00:36 5212
800 Kč 01.05.2020 5:42:35 6659