Václav Stein - Podzim u řeky

Olej na kartonu, 22x33 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

308769. Podzim u řeky
Dražba ukončena:29.05.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč