Václav Stein - Podzimní břízky

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

308234. Podzimní břízky
Dražba ukončena:09.04.2021 21:04:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč