Václav Stein - Pohled na Trosky

Olej na kartonu. 50x70 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

38985. Pohled na Trosky
Dražba ukončena:12.12.2019 22:13:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč