Václav Stein

61615. Potok na pasece

popis: Olej na kartonu, 33x38 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21.000 Kč.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč