Václav Stein - Trosky v zimě

Olej na kartonu. 35x47 cm. Signováno uprostřed V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

40829. Trosky v zimě
Dražba ukončena:26.02.2020 20:26:59
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč