Václav Stein - Záhyb řeky

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

38079. Záhyb řeky
Dražba ukončena:27.11.2019 22:54:41
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč