Václav Toman - Podzimní les

Olej na plátně, 51x41 cm. Signováno vpravo dole Václav Toman. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1896 – 1962
Malíř. Studoval na AVU v Praze u profesorů Bukovace, Thieleho a Obrovského. Malířsky zpracovával krajinu, architekturu, zátiší a podobizny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

300022. Podzimní les
Dražba ukončena:10.08.2019 20:02:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč