Václav Toman

305855. Pohled na město

popis: Olej na sololitu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole V. Toman. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 16.08.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 15.08.2020 20:36:58 6965