Václav Trefil - Abstrakce

Olej na plátně, 50x60 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Malba poškozena. Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu pozůstalostní razítko. Drobná prasklina uprostřed, neodborně restaurováno.

o autorovi: 1906, Přerov-Henčlov – 1989, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

51991. Abstrakce
Dražba ukončena:29.10.2020 22:28:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč