Václav Trefil - Snopy

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole V. Trefil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vystaveno v Mánesu - razítko.

o autorovi: 1906, Přerov-Henčlov – 1989, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

22329. Snopy
Dražba ukončena:26.09.2018 18:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč