Václav Trefil - Zátiší s chlebem a keramikou

Olej na plátně, 49x65 cm. Signováno vpravo dole V. Trefil. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1906, Přerov-Henčlov – 1989, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

92519. Zátiší s chlebem a keramikou
Dražba ukončena:26.03.2023 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 16.03.2023 21:25:20 1610