Václav Vaner - Borový les

Olej na plátně, 71x51 cm. Signováno vpravo dole Vaner. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

306827. Borový les
Dražba ukončena:06.12.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč