Václav Vaner - Přístavní městečko

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Vaner. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

83667. Přístavní městečko
Dražba ukončena:11.09.2022 20:27:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč