Václav Vaner - Snopy u cesty

Olej na plátně, 49x69 cm. Signováno vpravo dole Vaner. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

305267. Snopy u cesty
Dražba ukončena:18.06.2020 20:17:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč