Václav Vaner - Stromy u řeky

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Vaner. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

67024. Stromy u řeky
Dražba ukončena:10.10.2021 20:55:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč