Václav Vaner - U chalupy

Olej na kartonu, 40x45 cm, signováno vpravo dole Vaner, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

8983. U chalupy
Dražba ukončena:30.03.2017 20:54:17
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 400 Kč