Václav Vaner - Vesnička s kostelem

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Vaner. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

65453. Vesnička s kostelem
Dražba ukončena:19.09.2021 20:54:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč