Václav Vaner

49085. Vysoké Tatry

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Vaner. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Kladně roku 1896. Malířství studoval soukromě u A. Kalvody, J. Janovského, E. Smolíka a A. Petříčka. Věnoval se krajinomalbě. Vystaval doma i v Paříži.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč