Václav Vaner - Z kostela

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 39x34 cm. Signováno vpravo dole Vaner. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, karton lehce zvlněn.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

29493. Z kostela
Dražba ukončena:27.03.2019 18:59:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč