Václav Vaner - Za humny

Olej na kartonu, 36x45 cm. Signováno vpravo dole Vaner. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

305462. Za humny
Dražba ukončena:05.07.2020 20:05:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč