Václav Zapadlík - Mercedes

Nejdelší strana: 76 cm

Litografie, 40x60 cm. Signováno vlevo dole s věnováním tužkou V. Zapadlík. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1943 – 2018

vydraženo top
104934. Mercedes
Dražba ukončena:29.10.2023 20:34:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč