Václav Zykmund - Abstraktní kompozice

Olej na kartonu, 42x29 cm, signováno vlevo dole V. Zykmund, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1914-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 500 000 Kč.

14692. Abstraktní kompozice
Dražba ukončena:29.11.2017 21:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč