Václav Zykmund - Abstraktní motiv

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 39x29 cm. Signováno vpravo dole V. Zykmund. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1914-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 500 000 Kč.

46523. Abstraktní motiv
Dražba ukončena:25.06.2020 21:04:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč