Kombinovaná technika, 58x50 cm. Signováno vpravo dole V. Zykmund 80. Lištováno.
Stav: Lišty mírně poškozeny.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Pozdější signatura.
o autorovi: 1914-1984
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 500 000 Kč.