Václav Zykmund - Dveře

Kombinovaná technika, 58x50 cm. Signováno vpravo dole V. Zykmund 80. Lištováno.

Stav: Lišty mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Pozdější signatura.

o autorovi: 1914-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 500 000 Kč.

72907. Dveře
Dražba ukončena:23.02.2022 22:54:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč