Olej na sololitu, 40x28 cm. Signováno vpravo dole V.Z. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Zezadu přípis.
o autorovi: 1914-1984
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 500 000 Kč.