Vladislav Vaculka - Jízda králů

Kombinovaná technika, 10x31 cm. Signováno vlevo dole Vaculka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1977
Významný moravský modernistický malíř, tvořící s manželkou Idou, keramičkou, m.j. člen ve své době historicky i výtvarně důležité Brněnské skupiny (1957) spolu s Bohumírem Matalem, Jánušem Kubíčkem a Vladimírem Vašíčkem.

306469. Jízda králů
Dražba ukončena:30.10.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč