Valdemar Sokol - Krajina Oty Pavla

Kombinovaná technika, 114x85 cm, signováno vpravo dole, rám.

Provenience: z pozůstalosti Jiřího, bratra Oty Pavla.

1321. Krajina Oty Pavla
Dražba ukončena:24.09.2014 20:00:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč