Valentin Napoleon Alekov - Mořský příboj

Olej na kartonu, 34x48 cm. Signováno vpravo dole N. Alekov. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 2002
Bulharský malíř.

46421. Mořský příboj
Dražba ukončena:25.06.2020 19:21:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč