Valtteri Matti Tapani Saha - Autoportrét

Fotografie, 30x30 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

64618. Autoportrét
Dražba ukončena:14.10.2021 22:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 10.10.2021 8:41:46 1509