Fotografie, 30x30 cm. Nesignováno. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč