Uvedené dílo může obsahovat prvky násilí, erotický či sexuální obsah.

Vhodné pouze pro starší 18 let.

> zpět do aktuální aukce > zobrazit obsah

Valtteri Matti Tapani Saha - Can we do it once more VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 90x70 cm. Signováno vlevo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

47515. Can we do it once more VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:30.07.2020 21:11:53
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 500 Kč