Valtteri Matti Tapani Saha

63466. Hell Skull

popis: Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno dole uprostřed Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

dražba ukončena: 25.08.2021 20:44:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 100 Kč