Valtteri Matti Tapani Saha - Hell Skull

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno dole uprostřed Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

63466. Hell Skull
Dražba ukončena:25.08.2021 20:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč