Uvedené dílo může obsahovat prvky násilí, erotický či sexuální obsah.

Vhodné pouze pro starší 18 let.

> zpět do aktuální aukce > zobrazit obsah

Valtteri Matti Tapani Saha - Nineteen to let the air out VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 70x95 cm. Signováno vpravo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

47217. Nineteen to let the air out VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:29.07.2020 20:00:06
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč