Valtteri Matti Tapani Saha

47217. Nineteen to let the air out VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 70x95 cm. Signováno vpravo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: Valtteri Saha byl narozen v roce 1984 ve Finsku a momentálně žije v České republice.

zbývá: 25 dnů, 6 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:54:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč 30.06.2020 4:17:39 1918