Valtteri Matti Tapani Saha - Rats

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

43869. Rats
Dražba ukončena:30.04.2020 19:34:20
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 800 Kč