Valtteri Matti Tapani Saha - Skeleton

Olej na plátně, 90x40 cm. Signováno vlevo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

43927. Skeleton
Dražba ukončena:30.04.2020 20:27:30
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 600 Kč