Valtteri Matti Tapani Saha - Teniska

Olej na plátně, 70x90 cm. Signováno vpravo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

58410. Teniska
Dražba ukončena:28.04.2021 19:29:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč