Uvedené dílo může obsahovat prvky násilí, erotický či sexuální obsah.

Vhodné pouze pro starší 18 let.

> zpět do aktuální aukce > zobrazit obsah

Valtteri Matti Tapani Saha - Tři koťátka

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

51621. Tři koťátka
Dražba ukončena:28.10.2020 19:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 25.10.2020 12:45:27 3759
1 000 Kč 14.10.2020 14:06:21 2845