Uvedené dílo může obsahovat prvky násilí, erotický či sexuální obsah.

Vhodné pouze pro starší 18 let.

zpět do aktuální aukce zobrazit obsah

Valtteri Matti Tapani Saha

51621. Tři koťátka

popis: Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: Valtteri Saha byl narozen v roce 1984 ve Finsku a momentálně žije v České republice.

zbývá: 4 dnů, 17 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:49:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 14.10.2020 14:06:21 2845