Valtteri Matti Tapani Saha - Trump

Olej na plátně, 100x90 cm. Signováno vpravo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

51723. Trump
Dražba ukončena:28.10.2020 21:59:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč