Valtteri Matti Tapani Saha

51723. Trump

popis: Olej na plátně, 100x90 cm. Signováno vpravo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: Valtteri Saha byl narozen v roce 1984 ve Finsku a momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2020 21:59:16

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 10 000 Kč