Valtteri Matti Tapani Saha

56045. Upřený pohled

popis: Olej na plátně, 115x100 cm. Signováno vlevo dole Saha. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

dražba ukončena: 24.02.2021 19:40:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč limit (24.02.2021 18:22:19) 3668
1 000 Kč 29.01.2021 18:54:30 1212