Valtteri Matti Tapani Saha - Ženský akt

Olej na plátně, 125x80 cm. Signováno vlevo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

60708. Ženský akt
Dražba ukončena:30.06.2021 19:43:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč